Over ons

Meld een Vermoeden is voortgekomen uit de winst van een hackathon in april 2016, die het ministerie van Binnenlandse Zaken en Stichting ICTU organiseerden om als overheid effectiever te zijn tegen fraude. Na een succesvolle pilot in Den Haag ontstond toen het Meld een Vermoeden platform. Dit platform wordt als Software as a Service aangeboden aan gemeenten en wordt onderhouden en ontwikkeld door Meld een Vermoeden.

Opening van het Meld een Vermoeden kantoor bij Yes!Delft The Hague samen met {rins Constantijn.

6 maanden lang hebben wij in samenwerking met team Follow the Money van het Openbaar Ministerie gewerkt aan ons platform waarmee we verbinding leggen tussen data analyses en verbindingen in de wijk. Dit om criminelen beter in beeld te krijgen en criminele geldstromen op te sporen.

Meld een Vermoeden tijdens het Startup in Residence van het Openbaar Ministerie

Team

Viresh  Jagesser

Viresh Jagesser

CEO

viresh@meldeenvermoeden.nl

Randy Tjin-Asjoe

Randy Tjin-Asjoe

CTO

randy@meldeenvermoeden.nl

Joey van Haasen

Joey van Haasen

Account Manager

joey@meldeenvermoeden.nl

Abel Koppert

Abel Koppert

Customer Success Manager

abel@meldeenvermoeden.nl

Pedram Ardeshirzadeh

Pedram Ardeshirzadeh

Senior Developer

pedram@meldeenvermoeden.nl

Jael Lopez Kuchlin

Jael Lopez Kuchlin

Product Owner

jael@meldeenvermoeden.nl

Mi-Sun Schimmer

Mi-Sun Schimmer

Sales Development Representative

misun@meldeenvermoeden.nl

Kom jij ook ons team versterken?

Bekijk onze vacatures